datum aukce 07. 06. 2017 18:30
640
prodáno za: 350 000 CZK
vyvolávací cena: 350 000 CZK

49. Kubíček Jan

Obrazový rastr se systematickým řazením barev - na rubu na blindrámu popis díla autorem

signatura sign. na rubu Jan Kubíček 1977
technika akryl, plátno
rozměry 90,5 x 90,5 cm
autor 1927 - nyní

Sál 350 000 CZK 07. 06. 2017 19:22:36