datum aukce 08. 10. 2017 13:30
507
prodáno za: 750 000 CZK
vyvolávací cena: 350 000 CZK

12. Král Jaroslav

Dívčí poloakt - na rubu 1932/15 a dvě autorská razítka Král, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D. provenience: původně z majetku rodiny autora reprodukováno: (monografie) Marcela Macharáčková, Jaroslav Král, Muzeum města Brna, 2014, soupis č. 374, s. 343

rok 1932
signatura sign. LD Jar. Král 1932
technika olej, lepenka
velikost 52 x 68 cm
autor 1883 - 1942

5****5 750 000 CZK 09. 10. 2017 10:24:26