datum aukce 29. 11. 2017 18:30
476
vyvolávací cena: 350 000 CZK

16. Jíra Josef

Přehrada - na rubu popis díla autorem

letopočet 1969
signatura sign. PD J. Jíra 69
technika olej, plátno
velikost 60 x 80 cm
autor 1929 - 2005