datum aukce 29. 11. 2017 18:30
560
prodáno za: 850 000 CZK
vyvolávací cena: 650 000 CZK

38. Bělocvětov Andrej

Milenci v horách - reprodukováno: monografie Andrej Bělocvětov, Hudba absolutna, Nová tiskárna Pelhřimov, 2016, str. 29 (s chybným rozměrem)

letopočet 1952
signatura sign. PN Bělocvětov 52
technika olej, plátno
velikost 95 x 75 cm
autor 1923 - 1997

Sál 850 000 CZK 29. 11. 2017 19:07:48
Sál 800 000 CZK 29. 11. 2017 19:07:45
Sál 750 000 CZK 29. 11. 2017 19:07:42
Sál 700 000 CZK 29. 11. 2017 19:07:39
Sál 650 000 CZK 29. 11. 2017 19:07:35