datum aukce 25. 03. 2018 13:30
324
vyvolávací cena: 80 000 CZK

66. Slavíček Jan

Lovecké zátiší s bažantem - dole autorem přípis: Bažant chycený v Průhonicích v lednu 1950 namaloval Jan Slavíček. odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

letopočet 1950
signatura sign. UD Jan Slavíček 1950, na rubu pod přípisem Jan Slavíček
technika olej, sololit
velikost 90 x 43,5
autor (1900-1970)