datum aukce 07. 06. 2018 18:30
306
vyvolávací cena: 65 000 CZK

11. Serpan Jaroslav

TTSK

Popis na rubu popis díla autorem
LP 1972
Signováno sign. na rubu Serpan 10.12.72
Technika kombinovaná technika, koláž, olej, tuš, plátno
Rozměr 80 x 120 cm
Rok úmrtí 1976
Rok narození 1922
Roky (1922-1976)