datum aukce 07. 06. 2018 18:30
3
531
prodáno za: 450 000 CZK
vyvolávací cena: 80 000 CZK

2. Jíra Josef

Pražský triptych

Popis na rubu popis díla autorem
LP 1989 / 1990
Signováno sign. 3 x PD J. Jíra 89, na rubu 1 x J. Jíra 90
Technika olej, koláž, textil, plátno
Rozměr 40 x 140 cm
Rok úmrtí 2005
Rok narození 1929
Roky (1929-2005)

6****8 450 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:50
Sál 440 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:49
6****8 430 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:40
Sál 420 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:40
6****8 410 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:31
Sál 400 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:30
6****8 390 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:21
Sál 380 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:20
6****8 370 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:09
Sál 360 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:08
6****8 350 000 CZK 07. 06. 2018 18:43:00
Sál 340 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:59
6****8 330 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:52
Sál 320 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:51
6****8 310 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:44
Sál 300 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:43
6****8 290 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:33
Sál 280 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:33
6****8 270 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:24
Sál 260 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:23
6****8 250 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:14
Sál 240 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:14
6****8 230 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:10
Sál 220 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:09
6****8 210 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:04
6****5 200 000 CZK 07. 06. 2018 18:42:03
6****8 190 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:55
Sál 180 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:55
6****8 170 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:51
Sál 165 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:50
6****8 160 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:50
7****8 150 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:50
6****8 140 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:40
7****8 130 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:40
6****8 120 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:38
7****8 110 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:38
6****8 100 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:36
7****8 95 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:36
6****8 90 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:34
7****8 85 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:34
6****8 80 000 CZK 07. 06. 2018 18:41:32