datum aukce 07. 06. 2018 18:30
257
prodáno za: 850 000 CZK
vyvolávací cena: 650 000 CZK

59. Merta Jan

Karlheinz Stockhausen provádí svou symfonii Cyklon B

Popis na rubu název díla autorem
LP 2010
Signováno sign. na rubu 2x Jan Merta 2010
Technika akryl, plátno
Rozměr 195 x 300 cm
Rok narození 1952
Roky (1952)

Sál 850 000 CZK 07. 06. 2018 19:40:02
Sál 800 000 CZK 07. 06. 2018 19:39:57
Sál 750 000 CZK 07. 06. 2018 19:39:55
Sál 700 000 CZK 07. 06. 2018 19:39:51
Sál 650 000 CZK 07. 06. 2018 19:39:50