datum aukce 21. 10. 2018 13:30
108
prodáno za: 300 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

10. Slavíček Jan

Lapad (Dalmácie) - PD autorem název díla - Lapad, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

rok 1923
signatura sign. PD Slavíček 1923
technika olej, plátno
rozměr 70 x 60 cm
autor 1900 - 1970

Sál 300 000 CZK 21. 10. 2018 13:45:16
Sál 290 000 CZK 21. 10. 2018 13:45:12
Sál 280 000 CZK 21. 10. 2018 13:45:04
Sál 270 000 CZK 21. 10. 2018 13:45:01
Sál 260 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:54
Sál 250 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:50
Sál 240 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:43
Sál 230 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:40
Sál 220 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:36
Sál 210 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:33
Sál 200 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:31
Sál 190 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:27
Sál 180 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:25
Sál 170 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:21
Sál 160 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:19
Sál 150 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:16
Sál 140 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:15
Sál 130 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:13
Sál 120 000 CZK 21. 10. 2018 13:44:11