datum aukce 21. 10. 2018 13:30
28
vyvolávací cena: 800 000 CZK

9. Špála Václav

Trojportrét Helfertových dětí - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D. na rubu štítek Ústředního svazu československých výtvarných umělců, štítek „Soupis díla národního umělce Václava Špály“, č. 1791 připojen k restaurátorské zprávě.

rok 1917
signatura sign. LD V. Špála 17
technika olej, plátno
rozměr 95 x 100 cm
autor 1885 - 1946