datum aukce 09. 06. 2019 13:30
3
371
prodáno za: 1 000 000 CZK
vyvolávací cena: 180 000 CZK

15. Král Jaroslav

Studentka

Informace na rubu potvrzení pravosti sestrou autora Marií Královou odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. reprodukováno: M. Macharáčková, Jaroslav Král, Praha a Brno, 2014, č. soupisu 404, s. 347 vystaveno: Jaroslav Král, Životní dílo, Dům umění města Brn
rok 1935
signatura neznačeno
technika olej, plátno
rozměr 36 x 24 cm

Sál 1 000 000 CZK 09. 06. 2019 13:50:49
Sál 950 000 CZK 09. 06. 2019 13:50:39
Sál 900 000 CZK 09. 06. 2019 13:50:31
Sál 850 000 CZK 09. 06. 2019 13:50:18
Sál 800 000 CZK 09. 06. 2019 13:50:10
Sál 750 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:58
Sál 700 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:50
Sál 650 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:42
Sál 600 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:36
Sál 550 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:30
Sál 500 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:25
Sál 490 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:24
Sál 480 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:24
Sál 470 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:16
Sál 460 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:15
Sál 450 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:10
5****5 440 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:03
Sál 430 000 CZK 09. 06. 2019 13:49:03
Sál 420 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:57
Sál 410 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:55
Sál 400 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:51
5****5 390 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:46
Sál 380 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:41
5****5 370 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:39
Sál 360 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:34
Sál 350 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:34
Sál 340 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:34
Sál 330 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:33
Sál 320 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:32
5****5 310 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:28
Sál 300 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:27
Sál 290 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:27
Sál 280 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:27
Sál 270 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:26
Sál 260 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:26
Sál 250 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:26
Sál 240 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:26
Sál 230 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:26
5****5 220 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:09
6****8 210 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:05
5****5 200 000 CZK 09. 06. 2019 13:48:01