datum aukce 19. 10. 2019 13:30
62
prodáno za: 300 000 CZK
vyvolávací cena: 300 000 CZK

12. Špála Václav

Malá Eva

informace na rubu autorem č. soupisu (200), štítek USČSVU s popisem díla, štítek soupisu díla s popisem a potvrzením pravosti, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.
signatura sign. LN monogram VŠ 26
technika olej, plátno
rozměr 41 x 33 cm
rok 1926

Sál 300 000 CZK 19. 10. 2019 13:46:20