datum aukce 19. 10. 2019 13:30
128
prodáno za: 650 000 CZK
vyvolávací cena: 500 000 CZK

13. Špála Václav

Ovoce (Tři hrušky, dvě jablka, víno)

informace na rubu na blindrámu č. soupisu díla ((495))
signatura sign. PN V. Špála 30
technika olej, plátno
rozměr 38 x 53 cm
rok 1930

Sál 650 000 CZK 19. 10. 2019 13:47:04
Sál 600 000 CZK 19. 10. 2019 13:46:55
Sál 550 000 CZK 19. 10. 2019 13:46:54
Sál 500 000 CZK 19. 10. 2019 13:46:46