datum aukce 24. 10. 2021 13:30
453
prodáno za: 750 000 CZK
vyvolávací cena: 650 000 CZK

9. Alois Kalvoda

Březový háj

Popis předmětu (CS) odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Signatura (CS) LD Alois Kalvoda
Technika slovně (CS) olej, plátno
Rozměry 90 x 115

Sál 750 000 CZK 24. 10. 2021 11:47:36
*****3 700 000 CZK 24. 10. 2021 11:47:28
Sál 650 000 CZK 24. 10. 2021 11:47:19