vyvolávací cena: 450 000 CZK

15. Klavíristka - Bělocvětov Andrej

PN datace; vzadu v kroužku č. 64; rámován

rok 1957
technika olej/plátno
rozměr 116,5 x 81 cm
signatura sign. LN Bělocvětov