datum aukce 11. 04. 2021 13:30
164
prodáno za: 9 500 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

9. Merta Jan *1952

Blaženost, 1999 - litografie, autorský tisk, 6/13, papír, rám, sklo, 53 × 40 cm, sign. PD tužkou Jan Merta 99, LD autorský tisk

*****3 9 500 CZK 11. 04. 2021 13:41:20
*****3 9 000 CZK 11. 04. 2021 13:41:10
*****3 8 500 CZK 11. 04. 2021 13:41:01
*****7 8 000 CZK 11. 04. 2021 13:40:56