prodáno za: 150 000 CZK
vyvolávací cena: 150 000 CZK

16. Kalvoda Alois (1875 - 1934)

Náves v Lanžhotě (Slovácko), rok 1912, olej na dřevě, signováno vlevo dole Al- Kalvoda-, rozměry malby 47 x 55,5 cm, na rubu přípis s místem určení a datací, celkové rozměry s rámem 64 x 72 cm, malba ve velmi dobrém stavu, rám mírně poškozený, v minulosti restaurovaný.

Spodní odhadní cena 200000
Horní odhadní cena 240000

*****2 150 000 CZK 21. 11. 2021 17:07:11