vyvolávací cena: 450 000 CZK

18. Kalvoda Alois (1875 - 1934)

Očekávání, po roce 1900, olej na plátně, signováno vlevo dole –Al. Kalvoda-, rozměry malby 65,5 x 65,5 cm, na rubu sbírkové razítko, celkové rozměry s rámem 88 x 88 cm, velmi dobrý stav, viz foto.

Spodní odhadní cena 550000
Horní odhadní cena 650000