Basic info
| technika | olej na plátně |
| rozměr | 36 x 28 (39 x 31) cm |
| rok | 1852 |
| signatura | signováno vzadu na plátně Kathi Lux 1852 pinxit |
| rám | stříbrný zlacený rámeček |
| stav díla | osvědčení Národního památkového ústavu |
About
V dolí části nápis "Der von den sündern beleigte Jesus". Podle milostného obrazu Nejsvětějšího Salvátora v kostele P. Marie v Chrudimi, uctívaného od roku 1674. | 1852 | olej na plátně | 39 x 31 cm