#6

Kathy Lux | Nejsvětější Salvátor Chrudimský

#6

Technika
olej na plátně
Rozměr
36 x 28 (39 x 31) cm
8. 9. 2021 19:00

Basic info

olej na plátně
36 x 28 (39 x 31) cm
1852
signováno vzadu na plátně Kathi Lux 1852 pinxit
stříbrný zlacený rámeček
osvědčení Národního památkového ústavu

About

V dolí části nápis "Der von den sündern beleigte Jesus". Podle milostného obrazu Nejsvětějšího Salvátora v kostele P. Marie v Chrudimi, uctívaného od roku 1674. | 1852 | olej na plátně | 39 x 31 cm

You might also like

Show the entire selection