#169

Otakar Lebeda
(1877 – 1901)

Balvany

LEBEDA Otakar (1877-1901) - připsáno - Balvany
#169

Otakar Lebeda
(1877 – 1901)

Balvany

No limits
237 views
Not sold
12 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
14. 7. 2024 16:00
Otakar Lebeda
Otakar Lebeda
Price steps
Buyer's premium

About

Olej, karton, 20 x 26 cm, signováno, pasparta, sklo, rám.

You might also like

Show the entire selection