#24

Julius Eduard Mařák
(1832 – 1899)

Cesta podle potoka

Mařák Julius | Cesta podle potoka
#24

Julius Eduard Mařák
(1832 – 1899)

Cesta podle potoka

8 limits
1159 zobrazení
Sold for
285 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Starting price: 120 000 Kč
29. 5. 2023 20:00

Basic info

rok díla
80. léta 19. století
olej na plátně
38 x 27 cm
vlevo dole
rámováno
stav
reintoilováno
expertíza
Odborný posudek: PhDr. Šárka Leubnerová
datum narození
1832-1899

About

80. léta 19. století | olej na plátně | 38 x 27 cm | signatura: vlevo dole | rámováno | Odborný posudek: PhDr. Šárka Leubnerová

You might also like

Show the entire selection