Basic info
rok díla | 80. léta 19. století |
technika | olej na plátně |
rozměr | 38 x 27 cm |
signatura | vlevo dole |
rám | rámováno |
stav | reintoilováno |
expertíza | Odborný posudek: PhDr. Šárka Leubnerová |
datum narození | 1832-1899 |
About
80. léta 19. století | olej na plátně | 38 x 27 cm | signatura: vlevo dole | rámováno | Odborný posudek: PhDr. Šárka Leubnerová