#107

Otruba Jaroslav 1916–2007, Rathouský Jiří 1924–2003 - Obkladová kazeta pro interiér pražského metra

#107

Antique
2 limits
195 views
Sold for
8 000 Kč
Aukční dům Sýpka
Aukční dům Sýpka
Starting price: 5 000 Kč
20. 10. 2024 13:30
Price steps
Buyer's premium

Basic info

70. léta 20. stol.

About

Čechy, návrh J. Otruba mezi léty 1973–1978, interiérové obložení navrženo původně pro interiér pražského metra linky A, hliníkový výlisek, stříkaný ve světle zlatavé barvě, velikost šablony 50 × 50 × 4,5 cm, lehce poškozeno
Obklad pochází z interiéru velkého sálu Městského klubu ve Šternberku.

You might also like

Show the entire selection